בחרו עמוד
בחירת איחסון אתרים 
איך אנחנו מחליטים אם האחסון טוב לנו ? האם רוחב הפס ותכונות הדיסק עדיין משנה בימים אלה ? איזה סוג של שירות אירוח אתה צריך ? במאמר זה, נענה על השאלות העיקריות בבחירת האחסון לאתר האינטרנט שלנו.
בחינת הצרכים 
לעולם לא תקבל את האחסון הטוב ביותר בשבילך אם אינך יודע מה אתה צריך. אז לפני הכל , שים בצד הכל ותחשוב ביסודיות על הצרכים שלך.
איזה סוג של אתר אתה בונה?
האם אתה רוצה משהו משותף (בלוג וורדפרס, למשל)?
האם אתה צריך יישומי Windows?
האם אתה צריך גירסה מיוחדת של התוכנה (כלומר PHP)?
האם האתר שלך צריך תוכנה מיוחדת?
כמה גדול (או קטן) יכול להיות נפח התנועה באתר האינטרנט שלך ?
אלה הן שאלות בסיסיות שאתה צריך לענות לעצמך.
הבדיקות הנדרשות בבחירת השרת המארח
1. אמינות / ציוני Uptime
שום דבר לא חשוב יותר מאשר זמינות אתר האינטרנט 24 × 7 . 99.5% ומעלה הוא הציון המומלץ ל uptime; מתחת ל -99% אינו מקובל.
ישנן מספר דרכים כדי לקבל מידע uptime . הדרך הפשוטה עליה אני ממליץ היא לעקוב באמצעות אתר https://uptimerobot.com, כלי פיקוח חינמי.
 2. אפשרויות שדרוג 
אירוח אתרים שדרוגים – –
השוואה מהירה על שיתוף, VPS, ייעודי, ענן אירוח. למד מתי הוא הזמן הנכון לשדרג את שירות האירוח המשותף שלך במדריך זה.
האינטרנט המארחים משותפים הם די חזקים בימים אלה.
על אירוח גס, חשבון אירוח משותף צריך להיות מספיק כדי לתמוך בלוג WordPress מותאם כראוי עם 30,000 – 40,000 מבקרים ייחודיים חודשיים. אתה צריך לעשות בסדר על מארח משותף אם אתה מצליח להגביל את חיבורי הנתונים בו זמנית שלך מתחת 20 (זו הסיבה שאמרתי שזה תמיד הכי טוב להתחיל עם אירוח משותף אם אתה חדש).
למרות זאת…
אם אתה מצפה האתר שלך לגדול באמת גדול הבא שנתיים או שלוש, אז אתה צריך לשקול להרים אינטרנט המארח עם חדר לגדול. על ידי גידול, אני מתכוון לשדרג את האינטרנט המארח שלך – החל אירוח משותף לשרת וירטואלי או ייעודי – עבור כוח עיבוד יותר, קיבולת זיכרון, אחסון דיסק, תכונות אבטחה טובות יותר.
3. מספר תחומים Addon
שמות דומיין הם זולים – כל כך זול, כי קשה להתנגד לא בעלות על יותר מאחד. אישית אני הבעלים של יותר מ -50 שמות דומיין שלי GoDaddy ו NameCheap חשבונות. ואני לא לבד. על פי זה אירוח אתרים סקר של סקר – 80% של הבוחרים עצמו יותר מ 5 תחומים יותר מ 20% של הבוחרים עצמו יותר מ 50!
כדי להתאים את הדומיינים הנוספים האלה, אנחנו צריכים שטח אירוח נוסף. וזו הסיבה שחשוב שיהיה אירוח אתרים המאפשר הוספת תחומים מרובים.
באופן כללי, רוב התקציב משותף חברות אירוח לאפשר לפחות 25 תחומים addon * בחשבון אחד בימינו, אבל אתה אף פעם לא יכול להיות בטוח. לפני כמה שנים הייתי רשלנית וחתמה על האינטרנט המארח המאפשר רק תחום אחד. וגם, היו לי יותר מ -10 תחומים חונים באותו זמן. אל תחזור על הטעות שלי – הקפד לבדוק את קיבולת הדומיין לפני שתבצע רכישה.
  עצה שימושית: Addon Domain = אתר מופרד עם תחום אחר, כי אתה יכול לארח על האינטרנט המארח; פארקד דומיין = תחום נוסף אתה "פארק" להעברת דומיין או אימייל אירוח.
 4. מחירים: עלות רישום בפעם הראשונה לעומת עלות חידוש 
אירוח עסקאות, אירוח משותף במיוחד, הם בדרך כלל מוכר זול מאוד על מחירי ההרשמה אבל תשלום הרבה יותר גבוה על חידושים.
זוהי נורמה בתעשייה.
אלא אם כן אתה מוכן לחצות בין שניים או שלושה המארחים כל שנתיים, אין דרך למנוע את עלויות חידוש יקר.
באופן כללי, כל אירוח משותף במחיר מתחת $ 10 / mo מקובל אבל ייתכן שיהיה סובלנות נמוכה יותר. אז, כדי למנוע כל הפתעה לא נעימה, אתה צריך לבדוק את ה- TOS ולוודא שאתה בסדר עם מחירי חידוש לפני ההרשמה.
  עצה שימושית: אחת הדרכים המהירות לעשות זאת היא ללחוץ על קישור ה- TOS של חברת האירוח (בדרך כלל בתחתית דף הבית), הקש Ctrl + F, ולחפש מילת מפתח "חידוש" או "חידוש".
 5. מדיניות החזר כספי
האם תבחר לבטל את המארח שלך בתקופת הניסיון, האם החברה מספקת החזר כספי מלא?
מהי מדיניות ההחזרים של חברת אירוח לאחר הפגישה המשפטית?
האם יש דמי ביטול?
אלה כמה שאלות בסיסיות לשאול לפני ההרשמה.
חשוב לדעת ספק האירוח שלך להתמודד עם החזרים הלקוח, כך שאתה לא צריך להפסיד יותר מדי כסף כאשר הדברים משתבשים.
ישנן כמה חברות אירוח שגובות דמי ביטול גבוהים באופן אבסורדי כאשר משתמשים מבטלים את חשבונם במהלך תקופת הניסיון. העצה שלנו? הימנע אלה ספקי אירוח בכל מחיר. מצד שני, כמה חברות אירוח לספק בכל עת הכסף בחזרה ערבויות שבו אתה יכול לבקש החזר פרו מדורג לאחר תקופת הניסיון שלך (טוב אה?).
6. Cron משרות, אוטומטי סקריפט Installer,. Htaccess, ו SSI
מתקין אוטומטי
אני תמיד מופתע כי כמה האינטרנט המארחים בחוץ עדיין לא מציעים אלה תכונות אירוח בסיסיים בימינו. אתה צריך Cron עבור פעולות יום ב-יום, Auto Script Installer (כמו Fantastico, סקריפטים פשוטים, מתקין מהיר, Softaculous, Installatron, וכן הלאה) עבור התקנות אינטרנט בקלות יישומים ועדכונים, גישה. HTaccess עבור הפניות אבטחה / דף / Etc למטרות, בצד השרת כלול (SSI) עבור תחזוקת האתר קל יותר (במיוחד כאשר אתה בונה אתר סטטי), ו- FTP גישה להעברת קבצים קלה.
אלא אם כן אתה נרשם על המארח אינטרנט המומחיות כמו מנוע WP ו Pressidium, אחר אלה תכונות בסיסיות הם חייבים להיות. אתה לא צריך ליישב עם ספקי אירוח שאינם מספקים אותם.
התעלם שטח דיסק קיבולת העברת נתונים (לעת עתה)
שטח דיסק והעברות נתונים הם כמעט גורם השוואה משמעותי עבור הקונים – במיוחד אם אתה חדש – בימים אלה.
אחת, אם תבדוק, כמעט כל ספקי אירוח משותף מציעים אחסון "בלתי מוגבל" והעברות נתונים. בעוד המונח "בלתי מוגבל" אינו אלא גימיק שיווקי; אירוח אתרים משתמשים לקבל יותר קיבולת מספיק אחסון ומעבר נתונים. (ברוב המקרים, הוא RAM וכוח מעבד להגביל את השימוש של חשבון אירוח בלתי מוגבל).
שני, אם אתה חושב על זה, אחסון דיסק רוחב פס כמעט לא משנה לבעלי האתר הממוצע בימים אלה. תמונות ניתן לאחסן על Flickr; קבצים ומסמכים ב- Google Doc, סרטונים ב- YouTube ו- Vimeo, קובצי נתונים גדולים על אחסון בענן.
אז לסיכום – אתה לא צריך לדאוג כל כך הרבה על אחסון אחסון או רוחב הפס שלך עכשיו.
7. תכונות e-Commerce
האם אתה מפעיל אתר מסחר אלקטרוני?
האם אתה משתמש בכל תוכנה ספציפית עגלת הקניות?
האם אתה צריך לעבד עסקאות עסקיות באתר האינטרנט שלך?
האם אתה צריך תמיכה טכנית מיוחדת (כלומר מדריך PrestaShop, או כך)?
אם כן, אז חשוב לך לבחור האינטרנט המארח עם מספיק מסחר אלקטרוני תכונות תמיכה. הסמכה SSL, ייעודי IP, בלחיצה אחת עגלת הקניות התקנת התוכנה הם חלק מהתכונות החיוניות / תומך תצטרך.
8. לוח הבקרה
ידידותי למשתמש ופונקציונלי אירוח לוח הבקרה הוא מאוד, מאוד חשוב.
זה לא משנה אם זה cPanel או Plesk או צד שלישי לוחות בקרה (כמו מה שיש לנו ב GoDaddy) – אנחנו בסדר כל עוד הוא ידידותי למשתמש לבוא עם כל הפונקציות הדרושות. ללא לוח בקרה נאותה, אתה תישאר לחסדיהם של צוות התמיכה טק אירוח – גם אם כל מה שאתה צריך זה כמה שינויים בסיסיים שרת.
פעם היה לי חשבון עם IX אירוח אתרים, אם כי זה לא מארח רע – מספר רב של כתובות IP ייעודי במחיר סביר מאוד בתוספת תמיכה טכנית גדולה – אבל הייתי צריך לבטל את החשבון שלי, כי לוח הבקרה המותאם אישית שלו הוא מאוד ידידותי למשתמש.
9. השעיית חשבון: מהן המגבלות?
הנה עצה כסף שרוב אתרי ביקורת אירוח לא אומר לך: חברות אירוח יהיה למשוך את התקע ולהשעות את החשבון שלך אם אתה משתמש יותר מדי כוח CPU (כן, אירוח בלתי מוגבל מוגבל) או הפרה של הכללים. אז לפני שאתה נרשם על האינטרנט המארח, חשוב לך לקרוא את הכללים.
לדעת את מגבלות החשבון שלך לעזור לך להבין שני דברים –
כמה נדיב (או קמצן) האם מארח האינטרנט שלך shortlisted – אתה צריך ללכת עם זה לארח את האינטרנט, או מארח אחר עם מגבלות רופף?
איך שקוף האם חברת אירוח שלך – אתה יכול לסמוך על המילים יוצא מהחברה שלך אירוח? חברת אירוח כנה בדרך כלל יהיו הנחיות ברורות מאוד על הגבלת החשבון.
IPage TOS
לדוגמה, הנה מה שנכתב ב- TOS של iPage – שים לב למשפטים המסומנים בקו תחתון.
המשתמש מסכים כי המשתמש לא ישתמש בכמויות מוגזמות של עיבוד CPU על אף אחד משרתי ה- iPage. כל הפרה של מדיניות זו עלולה לגרום לפעולה מתקנת על ידי iPage, לרבות הערכה של חיובים נוספים, ניתוק או הפסקה של כל השירותים, או סיום הסכם זה, אשר פעולות ניתן לנקוט בשיקול דעתה הבלעדית והמוחלטת של iPage. אם iPage ינקוט פעולה מתקנת לפי סעיף זה, המשתמש לא יהיה זכאי להחזר של כל עמלה ששולמה מראש לפני פעולה זו.
 קרא כאן ביקורת iPage כאן
מאמרים קשורים
והנה WebHostingHub של TOS.
החברה (WebHostingHub) מסכימה לספק את המשאבים הדרושים להפעלת אתרי אינטרנט בתסריט פעיל על ערימת התוכנה המוצהרת שלנו, ומספקת זמן מעבד, רוחב פס ודיסק שמתאים לפרופיל של האתר הממוצע המריץ את המערכות שלנו.
אני. המעבד והדיסק I / O – מערכות משותפות של החברה מאפשרות התפרצויות משמעותיות בפעילות, אך יש לחלוק משאבים בין כל הלקוחות. לא ניתן להשתמש בתסריטים אינטנסיביים חישוביים או ארוכי טווח; בדרך כלל סקריפטים צריך להשלים ביצוע 1-2 שניות לכל היותר. שאילתות מסד נתונים חייבות אף הן להשלים במהירות, ומסדי נתונים לא צריכים להיות גדולים יותר מהמקובל בסביבה משותפת. אין שאילתות סקריפט או מסד נתונים צריך לבצע דיסק מוגזם קורא / כותב או לשמור I / O דפוסים לגרום לבעיות ביצועים עבור אתרים אחרים. הלקוח צריך לפעול מיד על כל הודעה שהתקבלה מ רכזת אירוח אתרים לגבי השימוש במשאבים. כל הודעה שהתקבלה לא צריכה להיחשב כמצביעה על כך ש'מרכז Webhosting 'ינהל את התנועה של האתר, את הקוד או את מסדי הנתונים שלו – על הלקוח לקחת על עצמו את האחריות לאופטימיזציה של האתרים והמסדי נתונים שלהם עבור התנועה שהם מקבלים לפני שהם משפיעים על משתמשים אחרים. Webhosting Hub שומרת לעצמה את הזכות להשעות כל אתר שאת משאבו.
10. ידידות סביבתית
בעל אתר אינטרנט ידידותי לסביבה הוא הדאגה העיקרית עבור מנהלי אתרים מסוימים.
על פי מחקרים מדעיים, שרת אינטרנט בממוצע מייצר יותר מ 630 ק"ג של CO2 (וזה הרבה!) וצורכת 1,000 KWh של אנרגיה בשנה. מארח ירוק מצד שני, תיאורטית מייצרת CO2 אפס. יש אכן הבדל עצום בין האינטרנט המארח ירוק ו לא ידידותי לסביבה האינטרנט המארח.
אם אתה מעוניין בסביבה וברצונך לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלך, בחר מארח אינטרנט שפועל על אנרגיה מתחדשת (או לפחות, אינטרנט המארח כי offsets צריכת האנרגיה שלה באמצעות אישורים ירוקים).
  עצה שימושית: חברות אירוח רבות להעסיק את "אסטרטגיה שיווקית ירוקה" כמה שנים לפני כן, אבל זה נראה לדעוך את היום. בהתבסס על התצפית שלי, Greengeeks הוא רק ירוק אירוח זה פעיל הולך ירוק (על ידי קיזוז צריכת האנרגיה שלהם עם אישורים ירוקים). אתה יכול לקרוא כאן סקירה שלי Greengeeks.
אם אתה רוצה לארח חשבונות דוא"ל יחד עם האתר שלך, אז אתה צריך להסתכל על התכונה דוא"ל לפני ההרשמה. רוב חברות אירוח יגיע עם היכולת לארח את הדוא"ל שלך (משהו כמו [email protected]) אבל היי, זה תמיד טוב יותר לבדוק ולהיות בטוח בזה, כן?
במקרה התכונה דוא"ל אינו מסופק, לא עניין גדול. יש מספר דרכים שבהן תוכל להחזיק חשבון דוא"ל בדומיין שלך. Google Apps Apps, למשל, הוא אחד בחינם וקל – אתה מקבל את 10 חשבונות דוא"ל הראשון בחינם $ 5 / חשבון / מו נע מעלה (בשלב זה של הכתיבה). כתבתי כמה פרטים דוא"ל אירוח מדריך לפני כמה זמן, ללכת לבדוק אם אתה זקוק לעזרה.
12. תקופת המנוי
אל תהיה הפתעה אם תגלו כמה האינטרנט המארחים כוח הלקוחות שלהם לקחת חוזים ארוכים באופן לא סביר. Lunarpages, למשל, שינו את מבנה התמחור שלהם ביוני 2009 ו פיתה לקוחות לקחת 5 שנים אירוח החוזה על מנת ליהנות $ 4.95 / מו העסקה. Lunarpages כבר לא מציע כזה עסקה עכשיו אבל עדיין זה דוגמה טובה במקרה שלנו.
אתה צריך להתחייב לטווח ארוך אירוח חוזים? התשובה שלנו היא לא – אף פעם לא נרשמת האינטרנט המארח עם יותר מ 2 שנים מראש אלא אם כן הם מספקים ברור בכל עת הכסף בחזרה ערבויות.
  עצה שימושית: חברות אירוח בדרך כלל לתת הצעות טובות יותר כאשר משתמשים ללכת על תקופת מנוי ארוכה יותר. הנחות נהדרות; אבל אני ממליץ בחום למשתמשים לא לשלם מראש במשך יותר מ 2 שנים.
13. אתר גיבוי
יש פעמים כאשר אתר קריסות. אולי האקר נכנס לבלוג וורדפרס שלך והחליף את הקובץ index.php שלך, או את מסד הנתונים כולו יש nuked, או לשרת היה כשל דיסק קשיח קשה.
אם האינטרנט המארח שלך עושה גיבויים באתר באופן קבוע אז אין מה לדאוג כאשר מקרים אלה קורים. ספק האירוח שלך צריך להיות מסוגל לשחזר בחזרה שלך (או לפחות, נתח גדול של) האתר בתוך זמן קצר.
על גיבויים, הנה כמה שאלות מפתח לשאול האינטרנט המארח שלך:
האם מארח האינטרנט שלך מספק גיבוי מלא באופן קבוע?
האם ניתן לבצע גיבוי אתר בקלות באמצעות לוח הבקרה?
אתה יכול ליצור גיבוי אוטומטי האתר שלך בקלות באמצעות עבודה cron או תוכנית אחרת?
אתה יכול לשחזר את קבצי הגיבוי שלך בקלות (כך שאתה לא צריך לחכות צוותי התמיכה לעשות את זה בשבילך בזמן אסון)?
עצה שימושית: מארחים אינטרנט עם מתקני גיבוי גדול ללא עלויות נוספות – A2 אירוח (עבור תוכניות סוויפט ומעלה), האינטרנט המארח פנים (עבור פנים תוכניות נוספות ומעלה), TMD אירוח, ו SiteGround.
14. 24/7 תמיכה בצ'ט בזמן אמת?
אישית אני מעדיף לחיות בצ'אט בטלפון ואני מעדיף אירוח אתרים עם תיעוד מקיף (אז אני יכול פשוט לקרוא ולפתור את הבעיות בעצמי).
אבל זה רק אני. ייתכן שתעדיפו תמיכה בדוא"ל או בטלפון במקום זאת.
מה שאנחנו רוצים הוא מישהו שיכול לזרוק לנו את חבל הצלת חיים מיד כאשר אנו לוחצים על כפתור S.O.S.
עטיפה: בשר של אדם אחד הוא רעל של אדם אחר
אני לא בטוח 100% אם האידיום הוא הנכון עבור הכותרת אבל אני חושב שאתה מקבל את מה שאני מתכוון.
הדבר הוא – אין פתרון לתקן את אחד הצרכים אירוח.
לא הייתי ממליץ iPage או eHost אם אתה מתחיל את אתר מסחר אלקטרוני ענק. אני בהחלט לא הייתי ממליץ על WP מנוע או Pressidium אם כל מה שאתה צריך הוא קל לנהל את האינטרנט המארח להפעיל בלוג WordPress קטן.
אתרים שונים או בלוגים יש צרכים שונים. כאשר אתה בוחר ספק אירוח, זכור כי מה שאתה רוצה הוא להרים את האינטרנט המארח שמתאים לצרכים שלך.
זה לא על מציאת האינטרנט המארח הטוב ביותר בעולם; במקום זאת, זה על מציאת האינטרנט המארח הנכון.