תפריט סגור

סדנאות ODT לילדים

סדנאות ODT לילדים

חלק את הכיתה שלך לשתי קבוצות ותן להם לשבת בצוותים מול הלוח או הלוח. חלק את הצוות שלך לקבוצות ותגרום לכולם להמציא מגרש עסקי הכולל לוגו למוצר. תן להם להחליט שאתה רוצה ליצור כלכלה של ההיבטים המיניאטוריים של החברה הגדולה.

בחר מתנדב מכל צוות להיכנס ולשבת במושב החם, מול חברך לקבוצה, עם הגב אל הלוח. בהתאם לחוזק הכללי של המשתתפים, הקבוצה מחולקת לשני צוותים או יותר.

במשחק צבעוני טיפוסי, אדם אחד בקבוצה קם ומשחק מילה או ביטוי בעוד שאר הקבוצה מנסה לנחש. שאר הצוות עובד על המילים והביטויים עד שאדם אחד ניחש נכון. קבוצה של 4-6 אמנים מציירת אובייקט או תמונה למשך 3 דקות.

וודאו כי חברי הצוות עובדים יחד כך שלכל חבר יש סיכוי לתת רמזים

בקש מחברי הצוות לשתף חוויות שליליות שעיבדו עם שאר הקבוצה. תנו לצוות בתורו לנסות להוציא את חבריהם לקבוצה מהמושב החם על ידי ניחוש זה את זה על פי מילים נרדפות, אנטונימים והגדרות.

חבר בקבוצה B יכול לחלוק חוויה שלילית שהיו להם בעבודה משותפת ולהתמקד בהיבטים חיוביים של החוויה כמו רירית הכסף

משחקי בניית קבוצות מעודדים שחקנים לפתוח את דעתם זה לזה ולראות את חבריהם לצורות בדרכים שונות. פעילות של פיתוח צוות מתמקדת בשיפור מיומנויות תקשורת ושמיעה מילולית.

תרגילי פיתוח צוותים נותנים לצוות שלך את ההזדמנות לאתגר את חברי הצוות האחרים בדרכים שהם עשויים שלא למצוא בפעילות עבודה רגילה

בסדנאות ODT לילדים, הילדים סופרים עד 20 כדי לתרגל הקשבה פעילה, עבודת צוות וחשיבה. משחקי צוותים ופעילויות הם כלי נהדר שיעזור לתלמידים לעבוד יחד, להקשיב, לתקשר ולחשוב יחד.

כדי להשיג זאת, ריכזנו רשימה של 35 פעילויות ומשחקי בניית צוותים, כולל פעילויות שוברים קרח מושלמות עבור קבוצות קטנות וקבוצות גדולות. בניית צוותים יכולה לנוע בין פעילויות משרדיות מהירות לקורסים מורכבים של חצי יום, החל מהפעלת משחקים עם מהנדסים וכלה במשחקים חדשניים בדרכים. צפו בסרטון למטה כדי לראות שלושה ממשחקי בניית הקבוצה האהובים עלינו בפעולה, וקראו עוד לקבלת רעיונות.

משחקי בניית קבוצות מקוונים דומים לפעילות בניית צוותים וירטואלית, אך יעילים יותר להפעלת צוותים מרחוק. משחקי בניית קבוצות מקוונים כוללים מלחמות של גיליונות אלקטרוניים, משחקי משרדים מקוונים ושאר וירטואלים כדוגמאות.

סטארט-אפים חדשים יוצרים כלכלה קטנה ובסופו של דבר נהנים מאוד

לומדים מחברי צוות אחרים ומונעים מהם. פעילויות בניית צוותים וירטואליות כגון משחקים, אתגרים ותרגילים שתוכלו לבצע כעובד מרוחק יכולות לסייע בבניית קשר חזק. בין אם אתם נמצאים בפגישה או במשרד, פעילויות אלו יכולות לעורר את הצוות שלכם ולהאיר את יומכם.

משחקי עבודת צוות לילדים מבוססים על הרעיון שלרוב הילדים יש סקרנות לגבי העולם סביבם ותחושת עצמאות שהם יכולים לפתח יחד

ילדים מרגישים מחוברים באמצעות פעילויות המדגישות את הסביבה החדשה של קבוצה או צוות. פעילויות מבוססות מוסיקה הן פעילות לבניית צוות המחייבת את כל הצוות לעבוד כיחידה ולעקוב אחר מנהיג סודי שעושה תנועות פשוטות שמחקות הקבוצה כולה.

צור ציד נבלות בחצר האחורית שלך בזמן שילדיך בעבודה. בהתאם למרחב הזמין, תוכלו לבחור שיהיה בתוך הבית או בחוץ. אם לחברה שלך יש מספר גדול, פצל למספר קבוצות או צוותים כדי לנסות משימות שונות.

הם יכולים גם לתכנן תוכניות נוספות לפעילויות צוות כדי למדוד את ביצועיהם לאורך הדרך. למידע נוסף על פעילויות פיתוח צוות פיזיות ומילוליות: פעילויות אלו טובות למעורבות אנשים בתחילת האירוע.

במשחק זה עם כיסוי עיניים

חברי הצוות עובדים יחד כדי ליצור את ריבוע החבלים המושלם בעודם מכוסים בעיניים. אמנם יש צורך מסוים בחזית הלוגיסטית, אבל עכביש הוא משחק בניית קבוצות מדהים בגלל יכולתו להעביר לקחים שיעורים יקרים בהתמדה, שיתוף פעולה, מנהיגות, תמיכה ואמון.

האתגר הוא למצוא חלקי פאזל שמתערבבים עם קבוצות אחרות כדי ליצור פאזל. הצוות שמסוגל להרכיב את כל החלקים בזמן הקצר ביותר הוא המנצח.

הדגשת בעיות שמתעוררות כאשר חברי הצוות מסרבים לשתף פעולה ולהכניס זה את זה לצרות. זה מאלץ את הקבוצה לחשוב על פתרונות יצירתיים ולעבוד יחד כדי להשיג מטרה משותפת.

מנהלים שמתעדכנים בשיטות העבודה המומלצות הנוכחיות יכולים להתגבר על המרחק באמצעות שוברי קרח מהנים ויעילים ופגישות צוות מעשיות

מציאת מילות הכרה ועידוד לאורך כל היום, והתחייבות לתכנון אירועי בניית צוותים וירטואליים, יכולה להתגבר על תחושות הבידוד ולגרום לעובדים רחוקים להרגיש חלק מצוות גדול יותר.

מצא פעילות שוברת קרח מהירה בתחילת פגישה וירטואלית, משחק מעמיק לשחק כקבוצה, או פעילות קבוצתית ארוכת טווח שדורשת מעט או ללא טכנולוגיה. למידע נוסף ב- EmulatorOnline כדי להתחיל לתכנן את משחקי בניית הצוות הווירטואלי שלך.

Ten Strikes

הוא משחק שוברי קרח מהנה לקבוצות ודרך נהדרת לפגוש חברי צוות חדשים ולבנות קשרים עמוקים יותר עם הצוותים הקיימים. משחקי בריחה הם פעילות קבוצתית פופולרית, אך גם משחקי בניית קבוצות מקוונים פופולריים. משחקים אלה מציעים הזדמנויות לעבודת צוות, לשיתוף פעולה ולפיתוח כישורי בניית צוותים.

אתה עלול להיות מופתע מכך שאיכויות המנהיגות המובילות של חברי הצוות שלך נותרות מוסתרות

אחרון חביב, פעילויות פיתוח צוות יכולות לעזור לכם לחזק את ערכי הליבה שלכם ולקרב את העובדים, ובכך לחזק את התרבות הארגונית. תחשוב מה העובדים שלך יחשבו אם היית זורק את היתרונות של משחקי מליטה קבוצתית מהחלון.

קבע שיחת וידאו חיה עם הצוות שלך כדי שיוכלו לערוך סיור מהיר במשרד שלהם ולהסביר כיצד היא מוגדרת כדי לעזור להם.