תפריט סגור

כלי גינון

השקיעו בכלי גינה הכרחיים לבית הסככה שלכם הסככה שלכם עם כל מה שאתם צריכים כדי שהגינה שלכם תהיה יפה וגדלה. תחשוב על כלי הגינון והכלים האלה, שחיוניים בכדי שיהיו לך כלים חדים בסככה שלך, כערכת המתנע לגינה שלך אם אתה זקוק לעזרה בכמה טיפים לגינון לצורך גידול הגינה שלך. בין אם אתם מטפלים בצמחים בחוץ או בגינות מכולות, כלים אלה יכסו אתכם ואל תשכחו להשקות את הצמחים.

כדי לתת לך מושג כיצד להתחיל עם כלי הגינון שלך, ביקשנו ממומחי גינון ומתחילים טיפים והצעות לגבי כלי הגינון הטובים ביותר לשימוש בעונת הגידול. מכלי גינון ועד צמחים פורחים, זרעים, חלקי גינה ואביזרים, יש לנו את מותג המוצרים המתאים להתמודד עם עבודות הגינון החיצוניות הקשות ביותר של היצרנים. המשך לקרוא כדי לראות את כלי הגינון והכלים הטובים ביותר שאתה צריך להטעין לפני השתילה.

בין אם אתה מתחיל או גנן מנוסה

עם כלי הגינון הנכונים וכלי השתילה, העבודה הופכת ליעילה יותר. הקפד להושיט יד לכלים הידיים כגון אתים, מגרפות ועוד שדרושים לגננים כדי לשמור על מדשאות וגנים שופעים. שקול את כלי הגינון והגינון הנוספים שאתה צריך כדי שהגינה שלך תפרח.

צינורות גינה עם חרירים מתכווננים להשקות את יסוד הגינה שלך לכל החיים

ולכן חשוב שצינורות הגינה שלך יגיעו הרבה מעבר לטווח הריסוס. כדי לחסוך זמן להשקות את הגינה שלנו ולשמור על הצמחים שמחים ובריאים, הוספנו צינור מים למיטות הגבהה שלנו. ניתן גם להשתמש בשילוב מעדר / מטפח כדי לחפור חורים ולעשב את הגינה.

יש לנו מגוון של כלי גינון כגון כפות וטיפוח שמהם תוכל לבחור להזין את אדמתך ולערבב עם חומרים מזינים

ל- Ace Hardware יש כלי גינון וכלים שיכולים להתמודד גם עם המשימות הקשות ביותר. אנו מקלים עליך להתמודד עם אזורי חוץ בעזרת מבחר כלי דשא וגינה שיעזרו לך לתחזק את בתיך.

על מנת לעזור לך למצוא את הכלים הטובים ביותר לפרויקטים הגינון הקרובים שלך

שאלנו ארבעה גננים מנוסים לגבי הכפפות, הכפפות, המספריים, הצינורות והאתים הדרושים להם כדי לגדל צמחים בריאים, יפים וטעימים. ללא קשר לגובה הגינה שלך, ישנם כמה כלים חיוניים. בין אם אתם מגדלים פרחים וצמחי ירקות בגינה הראשונה או ה -20 שלכם, ובין אם אתם בעלי בית עצמאי, כלים מסוימים שהגננים החובבים רואים בהם הכרחיים.

הקשתי על אנשי המקצוע הגדולים והטובים ביותר שיכולתי למצוא

כדי להיכנס ללכלוך עם הכלים האהובים עליהם. החל מגיזום עדין וחיתוך כבד ועד כלי גינון ומכשירי חשמל חיצוניים, לגננים יש יתרון בכל הקשור לכלי גינון לכל סוג גינה ולכל גנן. ערכות כלים נצחיות מהמותגים הקלאסיים שלנו מעניקות לגננים מתנות מתמשכות בכל מקום.

כלי עיצוב ועיצוב יכולים לעשות את כל ההבדל בגינה. כלי Fiskarss נועדו לעזור לך לשתול, לטפל ולקצור את מה שאתה אוהב ואביזרי הגינון שלנו, כולל כריות ברכיים ומדפי כלים, יעזרו לך להפוך את הזמן שלך בגינה למהנה ויעיל יותר.

ראשית

Benzakein, מחברם של מספר ספרים על גן הפרחים, מציע להשאיר כמה כלים בסיסיים, כגון כף ומעדר, בהישג יד. כאשר אתה מתמקד בגינון עם צורות, עצים או צמחים אחרים, אתה צריך כלים אחרים. כלי גינון עושים יותר מהעבודה הכבדה בחווה במהלך הכנה, תחזוקה וניקיון.

כפפות הגן ורדים המקצועיות באורך 18 אינץ 'עשויות עור סינטטי

עמיד בפני פנצ'רים, גמיש ונוח יותר מעור עור מן החי. מזלג לגינה כלי מזל יעיל להפנית הקרקע, מזלג הגן יכול לחפור באדמה צפופה יותר מאשר כף. לדברי סירס, הכף שימושית לחפירת חורים גדולים, הזזת אדמה והכנסת אדמה לסירים ומיטות גינה.

Magid Glove Handmaster Handmaster Rose Prune כפפות לגינון 17 מתוך 17 אם אינך חדש בתחום הגינון

כפפות עשויות שלא להוות כלי חיוני בידיים שלך. גינון בכפפות הוא תחביב נפלא, אך הוא עלול להיעצץ ולהיקרע ויכול להטריד ללא זוג הכפפות הנכון. מעדר שימושי להכנת ערוגות גינה וכריתת עשבים שוטים.

בנוסף לחיתוך דברים שאתה לא רוצה בגינה

Blackmore אומר שאתה יכול להשתמש בקצות הסכין כדי להכין תלמים לשתילת זרעים ושתילים, והסכינים יכולים לשמש גם לקציר. ניתן לחתוך פרחים וגזירות ומעקפים לחיתוך פרחים וגבעולים עדינים מבלי לפגוע בצמח. עם זאת, הכלים הנכונים יכולים להוביל דרך ארוכה לשמירה על הגינון שלך לפני העקומה.

אנו מציעים חלקי חילוף להרבה מכלי הגינה שלנו

חגורת כלים זו, הפופולרית בקרב חקלאים ופרחי פרחים כאחד, נעשית בעבודת יד על ידי וילר מונרו, אומן מצפון קרוליינה. תולעת קרן העגבניות היא אחד המזיקים המתסכלים ביותר בגן הקיץ, מכיוון שהיא יכולה להכניע צמחי עגבניות בתוך ימים ואפילו שעות והגרוע מכל הוא שהיא מוסווית מה שהופך אותו כמעט בלתי אפשרי לזהות.