תפריט סגור

קים קרדשיאן

קים קרדשיאן ווסט זכתה לתשומת לב תקשורתית כידידה ומעצבת פריס הילטון וזכתה לתשומת לב רבה יותר בשנת 2003 כאשר קלטת מינית של חברתה לשעבר ריי ג'יי פורסמה ברשת בשנת 2007. נולדה ב- 21 באוקטובר 1980, העובדת הסוציאלית התפרסמה ב עיתונות רכילות לאחר סרטון פורנוגרפי של החבר שלה דאז ריי ג'יי עלה לאינטרנט בשנת 2006. כמו עורך דינו של סימפסון רוברט קרדשיאן, קרדשיאן הופיעה כשותפה של הילטון.

לאחר שסיים את לימודיו בתיכון בשנת 1998

הפכה קים קרדשיאן אחותה של קלי קרדשיאן לעוזרת אישית של פריס הילטון, יורשת מלונות אמריקאית ועובדת סוציאלית. קרדשיאן נכנסה לעולם העסקים בשנת 2006 עם שתי אחיותיה כדי לפתוח חנות בוטיק בשם D – SH בקלבאסאס, קליפורניה. קרדשיאן נותרה יחסית לא ידועה עד תחילת 2007, אז קלטת מין עם החבר ריי ג'יי פורסמה ברשת.

Kardashian פיתחה נוכחות ברשתות חברתיות באינטרנט שיש לה מאות מיליוני עוקבים בטוויטר ובאינסטגרם

בשנת 2014, מערכת היחסים שלה עם הראפר קניה ווסט זכתה לתשומת לב רבה בתקשורת, הזוג התחתן בשנת 2014 ונולדו להם ארבעה ילדים. קרדשיאן התמקדה בעסקים שלה בשנים האחרונות, והשיקה את KKW Beauty ו- KKK Fragrance בשנת 2017.

Kardashian הפכה בשנים האחרונות לנוכחות מקוונת משפיעה ברשתות החברתיות

עם עשרות מיליוני עוקבים בטוויטר ובאינסטגרם. המגזין "Time" הוסיף את קרדשיאן לרשימת מאה האנשים המשפיעים ביותר בשנת 2015. מערכת היחסים שלה עם הראפר קניה ווסט, שכונה על ידי התקשורת "קימיה", זכתה לתשומת לב רבה מאז הזוג התחתן בשנת 2014.
למידע נוסף בנושא של קים קרדשיאן באפשרותך לבדוק ב-

חברי קרדשיאן. המשפחה פרסמה ברשתות החברתיות שהם בילו סוף שבוע ארוך בקור ד'אלין. העיר פרסמה תמונות וסרטונים של עצמה, המשפחה והאגם הסמוך לעיר באינסטגרם.

כאשר קים קרדשיאן הודיעה השבוע כי אתר היופי של KKW ייסגר למהדורה חדשה באוגוסט

מעריצים רבים שיערו שזה בגלל שהיא רוצה להסיר את ה- W משם החברה לאור אותה. גירושין קרובים מקניה ווסט. המבקרים פנו לטוויטר לבקר את הסגנון החדש שלה ללא בעלה, והם לא היו מרוצים. בעוד שלקניה הייתה השפעה על סגנון אשתו לאורך כל מערכת היחסים ביניהם, לא היה ברור מדוע הופעתו השובבה של קים לאחר הגירושין עוררה סערה כה רבה ברשת.

אף אחד לא בטוח אם קים קרדשיאן הוא מצטרף חדש לאינטרנט או שההתקלות הזו היא רק צי של התקפות חדשות, אבל זה מרגיש יותר אישי מאשר לרוב.

דרמטולוג ד"ר הרולד לנסר א 'בדק נקודה בכף רגלה של קים קרדשיאן ואמר לה שיש לה הפרעה כרונית במערכת החיסון הגנטית

המופיעה על העור כתמים אדומים וקשקשתיים שמגרדים ומדממים. פסוריאזיס מאובחן לעיתים קרובות באופן שגוי כפריחה, גזזת או גירוי בעור אחר כגון אקזמה. זה קורה כשמערכת חיסונית שולחת אותות פגומים שמאיצים את מחזור הצמיחה של תאי העור.

אני מדבר עם הבנות

האחייניות, האחיינים והחברים שלי באמצעות וידאו, "אמר קרדשיאן. 'אני כותב מיילים לפני שאני הולך לישון, לפני שאני נרדם כי אני לא רוצה להתעורר עם מיילים. מתי אני עובד על סרט באותו יום, אני עושה את השיער והאיפור שלי בבית.

התחלתי לצלם בסביבות 2006, ואני שומר אותם מסודרים בתיקיית מחשב. נהגתי להתאמן בבית אולם עכשיו אני נשאר בבית כי אני רוצה שבתי תתעורר בשמונה.

הספר הזה מלא בזיכרונות טובים, והם מספרים את סיפורי השנים בהן הוקלטו. תחילתו של חדש השנה קשורה תמיד לדחף שלא ניתן לעמוד בפניו להתחיל מחדש, מה שאומר שזה זמן נהדר להסתפר.

קימברלי נואל קרדשיאן ווסט [3] [4] (נולדה ב- 21 באוקטובר 1980 במיאמי)

היא אמריקאית אישיות תקשורתית, עובדת סוציאלית, דוגמנית, אשת עסקים, מפיקה ושחקנית. היא זכתה לתשומת לב תקשורתית כחברה של הסטייליסטית פריס הילטון ותשומת לב רבה יותר כאשר קים קרדשיאן: סופרסטאר e שוחררה עם החבר שלה ריי ג'יי בשנת 2007. הצלחת הקלטות הובילה ליצירת סדרות הספין אוף של קורטני וקים טייק ניו יורק (2011-2012) וקורטני קים טייק מיאמי (2009-2013).

אמה של קים קריס שימשה כמנהלת של קים במהלך משפט הרצח בסימפסון ב -1995

לאחר גירושי הזוג בשנת 1989 התחתנה קים עם מדליית הזהב האולימפית ברוס קייטלין ג'נר איתה נולדה לה שני ילדים, קנדל וקיילי, בשנת 1991 ובשנת 2014. ההורים רוברט וקריס קרדשיאן התגרשו בשנת 1989 והיא התחתנה עם ברוס ג'נר בשנת 1991. לאחר בת 40, קים הבינה שהיא לא רוצה בעל שגר במדינה אחרת.

שאלות התערבלו סביב מערכת היחסים בין לשעבר קלואי לטריסטן תומפסון, שנולדה להם בת מאז שהייתה בת שלוש, בגלל בגידתו לכאורה.

 

היא רווקה שעומדת להיות עורכת דין, למקרה ששכחת. לאחר שנכשלה בתואר שני במשפטים בשנתה הראשונה בבייבי בר, קריס מתכננת להמשיך בקריירה שלה כעורכת דין. נראה שג'נר רגועה בהרבה בחייה האישיים מאשר בשבוע שעבר כשנכנסה לצרות בגלל נישואיה לראפר ומעצב האופנה קניה ווסט.

אני אוהב לשתות תה קר אחד בשבוע אם יש לי ג'ט לג למשך חודש. אני ברכבת, אז שלוש היא אחת. כשאני זקוק לתיקון שן מתוקה, יש לג'סטין חמאת בוטנים עטופה בחמאת שקדים, וזה טוב.

המנויים יחודשו במחיר המנוי הרלוונטי עד תום תקופת המנוי, או עד שתבטל את המנוי. התשלומים עבור תקופות המנוי שתבחרו יחויבו בחשבון Google שלך תוך 24 שעות מתום תקופות המנוי האלה.